Right menu

Search

Advertising


A niech to

Piotr Lubiarz

Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że na RSWI bedziesz już miał czym łowić. Jeśli nie, to mogę udostępnić Ci jakiś mój spining i/lub muchówkę (kołowrotki linki i resztę masz jak zrozumiałem). Daj znać co i jak.
Cieszę się, że wykazałeś się zdrowymi relacjami do wartości i na dachu zostawiłeś wędki a nie dziecko. Tak więc wszystko z Tobą w porządku, głowa do góry i do zobaczenia w Józefowie.
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Dziasiaj około godz. 14 wracając ze stawu Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim zgubiłem swoje kije - dosłownie. Kije położyłem na dachu samochodu i odjechałem zaaferowany córką. Musiały spaść gdzieś na trasie od stawu Walczewskiego do dzielnicy Łąki. Były to dwa kije - muchówka i wysokiej klasy spinning - bardzo charakterystyczny, robiony dla mnie na zamówienie (drugiego takiego nie ma). Oba kije były z zamontowanymi kołowrotkami i gotowe do wędkowania. Szczegóły dot. sprzętu podam znalazcy, dla którego przeznaczyłem nagrodę.
Liczę na uczciwość znalazcy.

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Seria wędzisk St.Croix doczekała się zupełnie nowej odsłony! Zobacz, co nowego u dystrubutora St.Croix w Polsce, w sklepie firmy Żbik Sp. z o.o. Blanki zostały unowocześnione technologicznie a także zyskały zupełnie nowy design.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.