Right menu

Search

Advertising


Łukasz - spełniło się Twoje

życzenie - mnie też trudno w to uwierzyć . Szczęśliwym znalazcą okazał się dobry znajomy mojej żony i mój - Marek O. z Grodziska Szczęśliwy znalazca w nagordę poprosił o pożyczenie spinningu na tydzień - nie mogłem odmówić Tak czy inaczej stratę już zaakceptowałem, a tu miła niespodzianka od losu...

P.S.
Internet to potęga.
RO to internetowa rodzina - inaczej chyba tego skomentowac nie można.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

Krzysiek - Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów
http://swi.fishing.pl
http://lubelskiepstargi.eu

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Dziasiaj około godz. 14 wracając ze stawu Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim zgubiłem swoje kije - dosłownie. Kije położyłem na dachu samochodu i odjechałem zaaferowany córką. Musiały spaść gdzieś na trasie od stawu Walczewskiego do dzielnicy Łąki. Były to dwa kije - muchówka i wysokiej klasy spinning - bardzo charakterystyczny, robiony dla mnie na zamówienie (drugiego takiego nie ma). Oba kije były z zamontowanymi kołowrotkami i gotowe do wędkowania. Szczegóły dot. sprzętu podam znalazcy, dla którego przeznaczyłem nagrodę.
Liczę na uczciwość znalazcy.

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.