Right menu

Search

Advertising


Typy żyłek

Dariusz Żbikowski

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Twą opinią. Są różne typy żyłek, jedne toną szybciej drugie wolniej, a jeszcze inne prawie wcale. Jeśli żyłka nie tonie to nie nadaje się do lekkiego łowienia - zawsze wystąpi efekt ściągania przez wiatr.

Podobny efekt wystąpi jeśli żyłka jest tłusta. Bywa tak często gdy ktoś łowi w niebyt czystych wodach. W takim przypadku wystarczy po prostu rozwinąć ją i umyć np. mydłem.

Regards,
Darek

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Witam!

Kupiłem ostatnio sprzęt, założyłem spławik. Mam problem, bo żyłka jest jakaś "lewa" i kiedy zarzucę nawet na spokojnej wodzie wieczorkiem, to się zawija na wodzie jakby nie wiadomo jaki wicher był i po pewnym czasie ciągnie spławik. Jak zwijam żyłkę ze stawu to widać wielkie półkole zatoczone przez żyłkę :/ Co z tym zrobić? Są jakieś sposoby na to? Żyłka była kupiona na szpuli 150m i później ją nawinąłem na kołowrotek. Czy może lepiej kupić żyłkę z takiego większego bębna?

Pozdrawiam!
Daniel

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Wszywki i metki żakardowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych, również osoby prywatne zainteresowane drukiem w niskich nakładach

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.