Right menu


Co to uznanie ma pomóc?

Tomasz Płonka

Nie wiem jakie znaczenie dla tego gatunku ma mieć uznanie za rybę rodzimą? Będzie 100 razy więcej ryb w wodach?
Oczywiście, byłem, próbowałem złowić, warunki idealne itp, ale ryb tak mało że złowić to cud. We 3 osoby bez brania 3 dni, w idealnych warunkach, w najlepszej porze, to nie jest żadne wędkarstwo głowacicowe tylko puszukiwanie świętego graala. Z mojego punktu widzenia, może tej ryby nie być bo i tak jest wiertualna wędkarsko. A robić radochę kilku miejscowym wędkarzom co w końcu złowią to na pęczek rosówek, to mnie mało interesuje. Będę wdzięczny za lepsze wykazanie korzyści dla środowiska, wędkarzy mamy gdzieś

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Mucha

Wędkarstwo muchowe

Liczba wątków: 90

Liczba listów: 398

Witam,

przesyłam link do strony internetowej z petycjami. W Imieniu Krakowskiego Klubu Głowatka napisaliśmy petycję do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi popierającą plany uznania głowacicy za gatunek rodzimy. To sprawa ogromnie ważna wręcz decydujaca o przyszłosci głowacicy w naszych rzekach.
Prosimy o wysłanie poparcia.

http://www.p...ycja/8384/g%C5%
81owacica_gatunkiem_rodzimym.html

Pamietajcie o odesłaniu do operatora strony "zwrotki" którą otrzymacie wysyłajac głos.
Wiecej informacji na naszej stronie www.hucho-hucho.org w "Aktualności". Powiadomcie znajomych którym przyszłośc głowacicy lezy na sercu.

Pozdrawiam

Wojtek Łopatka

V-ce Prezes KKG

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).