Right menu

Szukaj

Reklama


Czy szczupak przegryzie żyłke

Najlepsze są przypony z tytanowej plecionki dragona hm-1x7-ti-braid (kosztują w zależności od długości i wytrzymałości 15-30zł za jeden przypon,ale są bardzo mocne i trwałe)
Mi duży sandacz odgryzł żyłkę a co dopiero szczupak.Owszem większość ryb zahaczy się tak,że nie przegryzie żyłki a nawet nie bedzie miała w pysku całej przynęty ,ale jak trafimy na dużą sztukę i połknie głęboko to bardzo szybko przegryzie żyłke/plecionke.20-25cm przypon to minimum przy spiningu a na żywca mniej jak 30cm mija się z celem,jeżeli jesteśmy pewni,że tam gdzie łowimy występują duże ryby.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Witam wszystkich. Jestem początkującym spinningistą i mam problem z doborem "przyponu". Kupiłem kilka ładnych woblerków i nie chciałbym ich szybko stracić (były troche drogie a przy atakach szczupaków mozna je glupio stracic). Powiedzcie czy szczupak jest w stanie przegryżć plecionke czy dla bezpieczenstwa lepiej uzywac wolframu. Jakie są wasze spostrzerzenia. Z góry dzięki

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Wszywki i metki żakardowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).