Right menu


Mocowanie żyłki...

W każdym sklepie wędkarskim za parę złotych kupisz specjalną teflonową nasadkę (posiada ona przesuwną tulejkę blokującą żyłkę) wklejaną na końcówkę szczytówki, służącą właśnie do tego celu. Musisz tylko dopasować tą nasadkę do średnicy szczytówki. Problem z głowy...

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spławik

Wędkarstwo spławikowe i gruntowe

Liczba wątków: 89

Liczba listów: 244

Witam. Mocuje żyłke do szczytówki bata za pomocą tulejki z tworzywa sztucznego, ale jak się przekonałem nie jest to zbył trwałe rozwiązanie. Widziałem kiedyś sposób z wklejonym sznureczkiem do którego mocuje sie żyłkę. Ale nie mam pojęcia skąd taki wziąść. Koledzy wedkarze pomocy! Pozdrawim.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Dyskusje wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).