Stradic

Ja mialem stradica 300 gtm powiem tylko ze rozpadl sie po 2 latach jednym slowem syf.. tego nie kupuj...
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Chcę kupić kołowrotek do spiningu waga "lekko średnia" ot tak od klenia do sandacza, żeby popracował kilka lat głownie na Wisle. Moje serce kręci sie wokół kilku modeli: Zauber 3000, Capricorn A, Okuma VS lub Shimano Twin Power albo Stradic. Żadnym z nich nie łowiłem a moi towarzysze od wedki raczej używaja tańszych kołowrotków. Ja łowie od kilku(nastu) lat na stare Aero 3010 Shimano i Daiwę Tournament SS 1600. Który z wyżej wymienionej piątki radzicie kupić? Pewnie to mało ciekawe pytanie ale podjac decyzję cięzko tym bardziej, ze przez nastepnych kilka lat nie będe miał tak "pieknych" problemów )).
pozdrawiam Wszystkich . Michał Kozak

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: System open source ERP - innowacyjna technologia: OpenERP to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).