Right menu


Elektrownia :P

Jarosław Szczepaniak

Rysiu, mam ze sobą trzy akumulatory, bo dwa służą mi do opłynięcia moich miejscówek, a trzeci awaryjnie. Doświadczenie mnie nauczyło, że lepiej nosić, jak się prosić. I kiedyś tak było, brakło nam prądu pomimo czterech akumulatorów na łajbie - ratownicy nas sholowali. Przypominam też, że u nas jest zakaz używania spalin!

------------------------------

"Ciężko jest lekko żyć".

Pozdrawiam. Jarek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam
Mam dwa pytania
jakiej pojemności kupić akumulator do echosondy Lowrance LMS522 z gpsem podobno ma spory pobór mocy
czy np 7-12Ah wystarczy na ciągłą prace echo przez cały dzień czy lepiej pomyśleć o czymś większym?
i drugie pytanie
spotkałem się kiedyś z opinią że do echo zaleca się akumulatory żelowe
dlaczego?
w czym jest lepszy od tradycyjnego akumulatora?

Pozdrawiam
Jacek

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Odzież strażacka Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).