Right menu

Szukaj

Reklama


Karta Wędkarska...

Chyba nie najlepsze masz rozeznanie dot. dokumentów uprawniających do amatorskiego połowu ryb. Jeżeli chcesz łowić na wodach PZW, to musisz zdać egzamin ze znajomości przepisów, wyrobić sobie Kartę Wędkarską - tu masz informację:http://www.p...arta/index.html

Po uzyskaniu Karty Wędkarskiej opłacić składki w Kole PZW w swoim miejscu zamieszkania, gdzie również uzyskasz informację na temat innych Okręgów z którymi Twój ma podpisane porozumienia. Jeżeli ma z Okręgiem w Płocku, możesz tam łowić łowić bez wnoszenia dodatkowych opłat - to co piszę dot. jedynie wód PZW.

Na innych wodach mogą obowiązywać Regulaminy i opłaty ustalone przez ich właściciela.

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Chciałbym zrobić sobie kartę wędkarską w Dąbrowie Górniczej(woj.śląskie)i mam bardzo ważne pytanie czy będe mógł na tej karcie łowić w płocku czy trzeba wykupić jeszcze jakąś licencje czy coś bardzo prosze o szybką odpowiedź pozdrawiem sebastian(młody wędkarz)

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Etykiety samoprzylepne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).