Right menu


Czy zdjęcie?

Myślę, że najprościej byłoby dać właśnie zdjęcie wbudowane, podobnie jak mapki batymetryczna i geograficzna...ale, nie jako obowiązkowe, tylko jako dodatkowe (przecież będzie dodatkowo punktowane). Przecież takie zdjęcie można dowolnie umieścić w tekście, aby to ładnie wyglądało (dla chcącego nie ma nic trudnego, a od tego jest "help", jak ktoś nie potrafi......)

Sam tekst też można pięknie wyeksponować (kolory, pogrubienia, pochylenia).

A dzięki polu XML, można przecież dodatkowo jeszcze, aby uatrakcyjnić opis, powiązac inny obiekt, oprócz zdjęcia, wszystko zależy przecież od wyobraźni publikującego.

To byłoby chyba najprostsze rozwiązanie.

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Dariusz Żbikowski

Zamierzam urządzić konkursik dotyczący wpisów w dziale "Wody".

Jakie Waszym zdaniem winny być jego zasady?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).