Right menu


Mrozy! :P

Jarosław Szczepaniak

Zobacz sobie Pogodynkę. Ale skoro mówisz, że w styczniu przyjdzie ocieplenie, to taką zimę mogę polubić, bo może zaraz przylecą boćki, szpaki, skowronki i będzie lux.

------------------------------

"Ciężko jest lekko żyć".

Pozdrawiam. Jarek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Joanna Korczyc

Będę w Pl 4-18 stycznia i bym chciała połowić podlodowo (mam nadzieje ze będzie już lód..) albo w okolicach Warszawy albo no jak na północnym-wschodzie byłby tylko lód to tam. I szukam jakiejś fajnej miejscowki (komercyjnej albo agro) na 2-3 dni ( z jakimś bed and breakfast w pobliżu bliskim wodzie a raczej lodowi). Nie wiem gdzie ja tu powinnam się pytać chyba na jakimś innym forum niż ogólnym ale jak ktoś miałby dla mnie jakąś konstruktywna rade to bym była wdzięczna. Pozdrawiam i z góry dziękuję Aśka

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Nazwiska Żbikowski i Żbikowska przewijają się często na naszych stronach i są ściśle związane z naszymi firmami. Najlepiej odwiedzić tę stronę: Żbikowscy aby zrozumieć dlaczego.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).