Niekoniecznie...

...musisz mieć rację. Internetowy światek sie nie zmienia. On powszednieje, a sieć jest coraz bardziej dostępna.
Do awangardy sprzed lat dołącza caaała reszta wśród której - choć znajdują się oczywiście, to - jednak trudniej o te rodzynki.
Sęk w tym żeby to co powstało nie dało się zdominować. "Stara wiara" (to do Ryśka) ma tu dużo do powiedzenia, poprzez komentarze i odpowiedni udział w życiu www może "ustawiać" i promować, to co słuszne wystawiać na widok to co nie chować i negować.
To, że starzy dawniej bywalcy znikają... trudniej mi wytłumaczyć, choć kilka przyczyn widzę.

Bogdan
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Ryszard Siejakowski

Rybie Oko od dłuższego czasu cierpi na poważną chorobę. Ta choroba, to marazm. Powszechny, obezwładniający, śpiąco-leniwy marazm. Czasy gdy witryna tętniła bujnym życiem mamy już chyba za sobą. Teraz jest sielankowo-ślimaczo-nijako. Ot, ktoś coś tam puści, tak od niechcenia i dłuuuuuga cisza. Potem następny. Czasami w chwilach porywu nawet można się doczekać odpowiedzi lub repliki. Ale to rzadkość. Jest smutno, szaro, beznamiętnie. Być może skończyła się pewna epoka, gdzie na RO zaistniała grupa osobników, którym zależało na tym portalu. Polemizowali, skakali sobie do oczu i innych części ciała, czasami nawet obrażali. Ale byli. Pisali posty, artykuły, komentarze, mniej lub bardziej udane, mniej lub bardziej konkretne ale coś się działo. A dzisiaj? Spokojnie, leniwie po prostu sennie. Zabrakło Jędzy, Sławka, Jedlinka, Łęcka, Hanysa, kilku innych i dupa kwas. Mógłbym to jeszcze zrozumieć latem w pełni sezonu wędkarskiego ale zimą. Ludzie, co się z Wami dzieje. Tak niewiele macie do powiedzenia, do podzielenia się z innymi? Gdyby nie Tomek Torba i jeszcze góra dwie osoby, to by było jak w grobowcu Etrusków, piętnaście metrów pod ziemią. Musicie zrozumieć, że "staruchy" się nie wyrabiają. Mają swoje problemy, przeważnie geriatryczne lub innej natury i najwyższa pora na zmianę pokoleniową. Jeśli nie pociągniecie dalej portalu to zejdzie na psy. A chyba żadnemu z nas nie zależy na tym. Ani nam /staruchom/ ani Wam /młodzieżowcom/. Ruszcie dupy, rozruszajcie paluchy i poskrobcie trochę po klawiaturze. Czasami tak dla głupoty a czasami do śmichu. Nigdy nie wiadomo jaka będzie reakcja zwrotna ale warto spróbować. Jest zima i pora na kilka ładnych tematów o łowieniu spod lodu. Rozpoczął się sezon łososiowo-trociowy, najmniejszej wzmianki o tym co się działo nad Słupią, Parsętą, Regą czy Wieprzą. Po prostu cicho, cichuteńko. Taki senny, rozleniwiający, wszechogarniający marazm.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Darmowy ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany Odoo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).