Right menu

Szukaj

Reklama


Napisz coś więcej...

...na temat połowu tych ryb. Dla nas to czysta egzotyka. Dorady, kalmary, tuńczyki możemy oglądać jedynie na "Discavery"...

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam kochanich Polakow, z Splitu w Chorwacji
Wydac u Was powoli przigotowania do sezou, zaraz i szczupak zacznie gody....
A u nas w Adriatyku rozpoczol sie jusz dawno sezon na dorade (od marca) a do wybrzerza doplinele i matwi. Spining na kalmary z brzegu sie powoli konczy a zacznie sie znowu na jesien. Z lodzi mozna jeszcze zlowic kalmara ale gleboko. U nas kalmar sluzi jako zywiec na troling Dentexa i Serioli
Temperatura powoli skacze i za dwa trzy tygodnie osiagnie na powierszni cca 20-21 C.Niedugo na otwartim morzu zacznie sie Big game bo zaczna wpliwac tunczyki. Jednak najlepsze sztuki powirzej 100 kilo sa w sierpni i poczatku wrzesnia po tarle. Wtedy jest leko i o bonito ale w kanalach miendzi wyspamy.
Na razie tyle pozdrawiam serdecznie Leon Grubišić

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka". Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).