Right menu


Do prostych ludzi...

...docierają jedynie fakty dokonane. A nawet tu na Forum, zbyt mało się o tym pisze. Przyznaje Ci Marku rację, że trzeba tłumaczyć...w nieskończoność.
Kiedy rozmawiam u siebie w gronie najbliższych kolegów, wszyscy przyznają rację, że trzeba zlikwidować ten bałagan, trzeba przywrócić normalność, ale pozostaje w nich niewiara, że to jest możliwe. Tu tkwi cały problem. Jak to przełamać?

Mówimy, że tak niewielu podpisało Petycję...
Nie dlatego, że należą do grupy, która tylko chce brać...oni nie wierzą, że możliwe są zmiany na lepsze i trudno im się dziwić, czy ich potępiać.

Do przeciętnego człowieka dociera głos "autorytetu", tych głosów brakuje, czy to u nas w PZW, czy w kraju przed wyborami...

Sam wiesz, że do władzy dochodzą "oszołomy"...ci, którzy najwięcej krzyczą, a jakie są tego skutki ?

Masz rację, że płacz nic nie da...trzeba na te tematy rozmawiać, ale jakich używać argumentów...obietnice "świetlanej przyszłości" nie działają już na ludzi.

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Jarosław Szczepaniak

Byłem dzisiaj pierwszy raz od kilku miesięcy nad wodą. Moim celem była Pilica poniżej tamy w Smadzewicach. Na „szynie” stało kilku pseudo wędkarzy z żywczykami. Niedość, że łowili na rybki od 3 do 5 cm, prawdopodobnie słonecznice, a więc pod całkowitą ochroną, to jeszcze dupki zabierali szczupaczki po, nawet, 25 cm. Krew mnie zalała. Wyszedłem z stamtąd i od razu zadzwoniłem do kolegi z PSR w Piotrkowie Tryb. Niestety usłyszałem, że wszyscy strażnicy mają dziś wolne i nic nie da się zrobić. Poprosiłem, aby powiadomił Policję, bo przecież komisariat znajduje się tuż pod tamą, a więc jakieś 500 m od szyny. W odpowiedzi usłyszałem, że Ci to już w ogóle nie reagują na takie wezwania. Ręce mi opadły. Samemu byłem bezsilny. To był mój pierwszy samotny wypad po wypadku i trzech operacjach. Nie czułem się na siłach samemu interweniować. Zwinąłem sprzęt i zdumiony odjechałem do domu.
Pomyśleć, że to właśnie wędkarze chcą naprawiać Związek, a sami nie zasługują żeby ich opluć. BYDLĘTA!!! Oczywiście nie wszyscy są tacy, są przecież jeszcze uczciwi wśród Nas. Obawiam się jednak, że tych dobrych, jest po prostu za mało.
Pozdrawiam wszystkich portalowiczów i uczciwych wędkarzy. Jarek

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).