Górne menu


  Right menu

  Szukaj

  Reklama

  Ostatnie


  Kontrola bagażu

  Jak łowiłem w Kostowie k. Byczyny to też sprawdzano torby i było to napisane w Regulaminie-przez to trzeba było się spytać ,czy MOZNA większe bagaze wnosić nad stawy -pozwalano raczej tylko tym sprawdzonym i zaufanym klientom,ale i tak potem sie okazało ,że wsród nich tez trafili się złodzieję ,którzy np.wynosili pstragi w gumowcach,albo karpie "za pazuchą" !
  Wiec najpierw zliwidowali dostep do pstrągów,a pózniej już całkowicie dostęp dla wądkarzy,a włascicielka mówiła mi ,że jest wreszcie SZCZESLIWA ,ze nie musi bawić się w policje i ,że nie gina jej juz ryby !
  Schowaj teksty   

  Powiązane z

  Wędkarstwo ogólnie

  Ogólna tematyka wędkarska

  Liczba wątków: 2072

  Liczba listów: 8436

  cytat z www.namuche.pl:

  "Witam,

  Jest mi niezmiernie przykro powiadomić Wszystkich którym narobiłem smaka na weekendowe łowy. Faktycznie grunciarzy i różnych innych było strasznie dużo.
  Byłem i udało mi się z ostatniego pomostu złowić trzy sztuki po 30 cm.

  Ale... NIGDY WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ... NIE BĘDĘ PŁACIĆ CHAMOM I DROBNYM PIJACZKOM.
  Przepraszam Administratora i Was za użyte sformuowanie.

  Dzisiaj jest środa a ja nie mogę wyjść ze zdumienia po tym co mnie spotkało w niedzielę. Otóż rzeczywiście było od czorta ludzi ale to nie powód żeby ktoś kto nie znalazł dobrego pomostu zwracał się do mojego młodszego brata (14 lat): Ty sp.... to mój prywatny pomost... No później przepraszał bo byłem obok a ta osóbka była ciut ciut pijana. Jakąś godzinkę później wrócił z właścicielem stawu niejakim Tadkiem i usłyszeliśmy obydwaj żebyśmy wyp... i nie szukali guza...

  Jezu Drogi, przysięgam że miałem ochotę dać komuś po buzi...

  Wnioski:
  1. OMIJAJCIE TEN "PRYWATNY" STAW
  2. JAKO MUSZKARZE BĘDZIECIE BRANI ZA PALANTÓW (tak usłyszałem) KTÓRZY WYDZIWIAJĄ
  3. I TA ATMOSFERA: CUDOWNY GWAR!!

  Pomysleć że kiedyś broniłem na łamach forum tego łowiska gdy ktoś opisywał podobną akcję.

  Na koniec pytanie bo może się nieznam: czy ktoś z Was wie jak to jest, czy właściciel łowiska ma prawo przeszukiwać jak "młody ambitny celnik" mój bagaż? Oczywiście zawsze istnieje domniemanie że w zasobniku lub termosie wsadziłem ze dwa karpie ale chciałbym się dowiedzieć czy takie przeszukanie jest zgodne z prawem?

  z wyrazami szacunku,

  Karol


  Pozdrawiam
  Marek

  Początek

  Na czacie
  RSS 2.0
  E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

  Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka": Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

  Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).