Górne menu


  Right menu

  Szukaj

  Reklama

  Ostatnie


  Zmień łowisko

  Ja już od wielu lat tam nie jeżdżę. Kiedyś to było łowisko rodzinne. Można było pojechać z rodziną, psem i fajnie spędzić czas. Teraz ich olewam jak nie miła jest komuś moja kasa to się nie pcham. Jest tyle fajnych miejsc gdzie miło można spędzić czas. Podobnie jak wielu innych nie polecam.
  Schowaj teksty   

  Powiązane z

  Wędkarstwo ogólnie

  Ogólna tematyka wędkarska

  Liczba wątków: 2072

  Liczba listów: 8436

  cytat z www.namuche.pl:

  "Witam,

  Jest mi niezmiernie przykro powiadomić Wszystkich którym narobiłem smaka na weekendowe łowy. Faktycznie grunciarzy i różnych innych było strasznie dużo.
  Byłem i udało mi się z ostatniego pomostu złowić trzy sztuki po 30 cm.

  Ale... NIGDY WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ... NIE BĘDĘ PŁACIĆ CHAMOM I DROBNYM PIJACZKOM.
  Przepraszam Administratora i Was za użyte sformuowanie.

  Dzisiaj jest środa a ja nie mogę wyjść ze zdumienia po tym co mnie spotkało w niedzielę. Otóż rzeczywiście było od czorta ludzi ale to nie powód żeby ktoś kto nie znalazł dobrego pomostu zwracał się do mojego młodszego brata (14 lat): Ty sp.... to mój prywatny pomost... No później przepraszał bo byłem obok a ta osóbka była ciut ciut pijana. Jakąś godzinkę później wrócił z właścicielem stawu niejakim Tadkiem i usłyszeliśmy obydwaj żebyśmy wyp... i nie szukali guza...

  Jezu Drogi, przysięgam że miałem ochotę dać komuś po buzi...

  Wnioski:
  1. OMIJAJCIE TEN "PRYWATNY" STAW
  2. JAKO MUSZKARZE BĘDZIECIE BRANI ZA PALANTÓW (tak usłyszałem) KTÓRZY WYDZIWIAJĄ
  3. I TA ATMOSFERA: CUDOWNY GWAR!!

  Pomysleć że kiedyś broniłem na łamach forum tego łowiska gdy ktoś opisywał podobną akcję.

  Na koniec pytanie bo może się nieznam: czy ktoś z Was wie jak to jest, czy właściciel łowiska ma prawo przeszukiwać jak "młody ambitny celnik" mój bagaż? Oczywiście zawsze istnieje domniemanie że w zasobniku lub termosie wsadziłem ze dwa karpie ale chciałbym się dowiedzieć czy takie przeszukanie jest zgodne z prawem?

  z wyrazami szacunku,

  Karol


  Pozdrawiam
  Marek

  Początek

  Na czacie
  RSS 2.0
  E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

  Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, linki, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.