Right menu

Szukaj

Reklama


Opłata

Opłata jest na rok kalendarzowy, tak, że jest ważna do końca 2007r. Chcąc łowić w przyszłym roku musisz uiścić nową opłatę. Oczywiście dotyczy to wód PZW.

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam
mam taki problem ze zrobilem karte niedawno i opłacilem wczoraj(24.09.07) składke (223zł) niestety nie powiedziano mi jaki jest termin waznosci tej skladki? Czy do konca tego roku ,czyli 3 miesiące.Czy od daty oplacenia 12 miesiecy. Niestety nie powiedziano mi tego w związku, a drazni mnie to bo wkoncu to duzo kasy. Moze mi ktoś powiedziec jak jest z ta składka i jak dlugo moge na niej łowic???
DZieki i Pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: metki tekstylne i żakardowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).