Right menu

Szukaj

Reklama


Materiałόw jest bardzo dużo

Od Ciebie zależy, co wybierzesz. Odpowiedz sobie najpierw na pytanie, co chcesz w tej pracy pokazać? Historię? Stan obecny? Przyszłość? Odpowiedz sobie czym jest według Ciebie PZW? Czym powinien być? Związkiem hobbystόw? Organizatorem wędkowania? Gospodarzem wόd?
Plan pracy jest najważniejszy. Materiały masz w wędkarskiej prasie: WW, WP i WŚ i w Internecie – kilka stron tematycznych w tym oficjalna „korporacyjna”. Na stronach masz też liczne dyskusje. Choćby w archiwach RO i w artykułach jest sporo. Poza tym są rόżne wydane materiały związkowe. Od wybranej koncepcji pracy będzie zależało jak te materiały wykorzystasz. Możesz też porόwnać PZW z innymi podobnymi organizacjami – to byłoby ciekawe i pożyteczne. Możliwości jest wiele, jak się zdecydujesz na ktόrąś, pytaj dalej o szczegόły. Na pewno chętni do pomocy się znajdą, ale zacząć musisz sam.
Powodzenia
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam wszystkich wędkarzy!
Pisze z prosba o pomoc. W tym roku bronie pracy licencjackiej. jako ze jestem zapalonym wędkarzem wybralam temat :"Dzialalnosc PZW"
Niestety nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac, z materialami tez nie jest za wesolo. Dlatego jesli ktos z Panstwa bedzie mial jakis pomysl to prosze o kontakt :
pati_puszkin@o2.pl Dziekuje

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).