Right menu

Szukaj

Reklama


Aktywność użytkowników...

System przyznawania punktów przynajmniej w ogólnym zarysie powinien zostać upubliczniony, tylko...jak mają być przyznawane punkty za aktywność?

Czy samo to, że użytkownik przez okres miesiąca, napisze 6 komentarzy pod zdjęciami w Galeriach - wszystkie totalnie negujące (pomijając już przypadki naginania Regulaminu) - ma mu dać określoną ilość pozytywnych punktów?

Czy nagminna krytyka wszystkiego i wszystkich (takie kwiatuszki są ostatnio zauważalne), ma user-owi podnosić status na RO?

Ile trudu trzeba włożyć, aby w Galeriach opublikować zdjęcie, aby napisać ciekawy artykuł, wrzucić jakąś nowinkę do słownika, czy znaleźć interesujący temat do "Znad wody" i opublikować go?

Myślę, że najpierw to należałoby określić. Dotychczas robił to "tajny automat"...)), ale ja byłbym za tym, aby to jasno określić.

Status użytkownika...

Leszcz... bardzo mi się podoba, ale znając mizerne poczucie humoru niektórych naszych kolegów, jeszcze gotowi się obrazić, że ich od leszczy wyzywamy...

A, tak poważniej...

Czajników tu masa, wystarczy popatrzeć na licznik. Doping byłby naprawdę potrzebny. Wbrew pozorom, wyższy status użytkownika dopinguje...

Trzy stopnie klasyfikacji to według mnie za mało...

Zrobić od zera. Użytkownik po zerejstrowaniu się jest "Nowy", jak uzbiera sobie....ilość punktów za aktywność jest "Kandydatem" - na kogo? Na "Bywalca" i dalej - pozostawiłbym tak jak jest obecnie.

Ale...

Określony status powinien zobowiązywać...

Nie wymieniając z nazwiska (Ustawa o ochronie danych osobowych) był tu "Profesor", który totalnie wszystko, wszystkich i za wszystko krytykował.
Przez dobre parę miesięcy od siebie nie dał kompletnie nic...

Tu by trzeba było pomyśleć co z takimi ciężkimi przypadkami zrobić...

Ale, to tylko takie moje propozycję...

Sprawa warta szerszej dyskusji.

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Dariusz Żbikowski

Uprzedzając nieco możliwe pytania informuję, że w związku z planowym (powolnym zresztą) wyłączaniem baz danych starego RO, zostały ostatnio wyłączone przyznane wówczas tzw. "achiwalne punkty aktywności na RO".

Punkty te, jak pewnie wiecie, wpływały na to kto otrzymywał zaszczytny tytuł:

Bywalca
Weterana
czy też wreszcie ... Profesora Rybiego Oka

Odcięcie się od archiwów w tym zakresie, oprócz tej wady że niektórym może zrobić sie przykro, tych bardzo przepraszamy, posiada jednak jedną istotną zaletę, możemy urządzić reguły przyznawania tytułów całkiem po nowemu.

W związku z powyższym oczekuję propozycji

Trzeba brać pod uwagę, że aktywność oblicza automat. Zasady jego działania, do tej pory, celowo były TAJNE. Może czas je upublicznić? Co o tym myślicie? Jeśłi nadal mają jdnak pozostać tajne to i tak warto wysłuchać waszych sugestii w tym zakresie. Co waszym zdaniem premiować znacząco a co nie (lub wręcz ujemnie).
A może poszerzyć listę tytułów? A może ... teraz juz możemy zrobić to tak jak zechcemy.

PS. W ciągu 2-3 najbliższych dni system mocno będzie zmianiał przyznanawane watrościami. Do czasu kiedy się całość obliczeń nie ustabilizuje.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).