Right menu

Szukaj

Reklama


Karta wędkarska...

Karta wędkarska jest dokumentem wydawanym jednorazowo i ma ważność bezterminową. W ramach reformy administracyjnej kraju (1996- 1999) zmieniono zasady wyrabiania Karty Wędkarskiej. Kompetencje uprawnionego do wydawania kart przejął Urząd Wojewódzki, a później Starostwo Powiatowe.

Twoja stara karta wędkarska jest więc nieaktualna, musisz ją wymienić (wymiany dokonasz w Starostwie - praktycznie "od ręki"). Egzaminu nie musisz ponownie zdawać.

W Kole PZW musisz wnieść opłatę wpisową, opłacić składki członkowskie i..."połamania kija"...

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam.
1993 roku przestałem opłacać składki za karę (do PZW wstąpiłem w 1989 roku), powodem było wojsko potem rodzina i praca na zmiany. Teraz stwierdziłem że chyba nadszedł czas powrotu do tego wspaniałego hobby oraz żeby odetchnąć od pracy zmianowej. W związku z tym potrzebuję pomocy. Co muszę zrobić żeby znów zacząć wędkować (mam starą kartę wędkarską i legitymację członkowską). Gdzie się udać i czy muszę zdawać na nowo egzamin.
Do PZW w Płocku nie mogę się dodzwonić.
Za wszelkie informację z góry dzięki.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Metki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).