Right menu


Z konieczności...

Jarosław Szczepaniak

... w czerwcu "przesiadam" się na gruntówki sandaczowe. A potem to już tylko spinning. To już nie te czasy, że czerwiec był najlepszym miesiącem na sandacza na spinning.

------------------------------

"Ciężko jest lekko żyć".

Pozdrawiam. Jarek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Od 2 lat zaobserwowałem z grupą znajomych , dobrych spinningistów brak aktywności sandacza.
W miejscach gdzie go łowiliśmy regularnie brania spadły o 95% ?!
Nie wiemy jak jest przyczyna bo ryby są i to widać ...
Dziś rozmawiałem z klientem naszego sklepu ,który na Mazurach prowadzi gospodarstwo rybackie, twierdzi On ,że podobna sytuacja jest na ich wodach...co ciekawe po wykonaniu odłowu okazało się ,że po jednym zaciągu w sieci znalazło się 700 kg. sandacza od 5-12 kg!!! Ale nie ,żerują (na spinning) jeśli już to sporadycznie na rybkę... kto zgadnie w czym sęk? ;/

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).