Dziękuję

Serdecznie dziękuję za pozdrowienia, młody człowieku. Kawał życia jeszcze przed tobą i (może) parę klas jakiejś szkoły. Bardzo cieszyłbym się, gdybyśmy mogli spotkać się kiedyś nad wodą. Uważam, że to spotkanie mogłoby być niezwykle owocne. Opowiedziałbym ci kilka słów na temat RAPR (Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb - widziałeś kiedyś coś takiego?). Być może wymienilibyśmy kilka uwag na temat kultury osobistej. Przedstawiłbym ci kilka szczegółów dotyczących biologii takich ryb jak np. sum. Mogłoby być ciekawie.

Życzę ci wiele wytrwałości w polowaniu na czterokilowca, a twojemu otoczeniu nie mniej cierpliwości w obcowaniu z tobą.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8430

wiek nie ma znaczenia ale stawiam kilka wymagań: musi wędkować, potrafi odrózniac gatunki ryb, najlepiej jak miałaby na swoim koncie jakąś rybeńkę powyżej 2kg, ...........czeka m na oferty hahahahahhahahahahahahahha

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Darmowy ERP i CRM - Odoo - dawny OpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).