Right menu

Szukaj

Reklama


Trzeba

I to nie „będzie zacząć karać”, ale karać!
Brak wpisu rozpoczęcia połowu? - za pierwszym razem upomnienie, za recydywę won z łowiska.
Brak wpisu ryby? – won z łowiska i wniosek do koła o ukaranie.
To nie są żarty. Dosyć. Zacznijmy wreszcie wymagać inaczej tylko narzekanie nam pozostanie.
Andrzej
p.s.
Pozdrowiłbym, ale nie wiem kogo?
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Płonka

Zakładając, że wszędzie na wodach trociowych wędkarze wypełniają rejestry, zakładając że srebrniaki łowi się od marca do września, możnaby poprosić okręgi pomorskie o podliczenie ile złowiono troci i łososi przez wędkarzy.
Obawiam się, iż ta liczba jest tak mała, że jedynym rozsądnym działaniem jest zaprzestanie jakichkolwiek działań wędkarzy, a tym bardziej łożenia pieniędzy. Po jaką cholerę w ogóle się zajmować tematem troci, po co ten szum medialny, te nadzieje wędkarzy, skoro ilość złowionych przez wędkarzy ryb mierzysię w dziesiątkach na rzekę, jak przypuszczam...
Jak co roku był w tym roku rekordowy ciąg tarłowy
Właśnie znajomi wrócili o kiju, jak zresztą co roku - wracają znajomi jacyś i nikt nic nie łowi. W dodatku te kelciny to takie sobie ryby, dlatego piszę o srebrniakach jako normalnych wędkarskich pełnowartościowych rybach a pomijam łowienie keltów.
Czy w przypadku, jesli ilośc łowionych ryb na wędkę nie przekracza 300-500 szt na cały kraj, jakiekolwiek działania mają sens? Może lepiej niech działcze oszczędzą nasze pieniądze i za 10% tych niepotrzebnych wydatków pojadą sobie do Norwegii, albo jeszcze dalej - na 3 lata na Alaskę....

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: OpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).