Right menu

Szukaj

Reklama


Jeżeli woda, o której piszesz...

...należy do PZW, to zgłoś to do Okręgu, tam przecież mają ichtiologa, oni już dalej powinni uruchomić odpowiednie służby.
Co z tymi rybami jest, jakie to objawy chorobowe?

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Łukasz Piorun

Witam. Ostanio wybralem sie na jezioro Rogoźnik (Woj Śląskie) i wyobraźcie sobie dzien jak zwykly dzień w lato ... kąpiący sie ludzie ... pływające łódki i pontony.. od godziny 6:00 do 19 :00 złapalem 9 karpi ... niestety wszystkie w opłakanym stanie ... dziura na dziurze... kto jest odpowiedzialny za chorobe ryb w jeziorach .. komu to zglosic .... może ktos z was wie.... prosze o kontakt.....bo jeszcze kilka tygodni i cala ryba pojdzie .....
lukaszpiorun@o2.pl

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).