Right menu

Szukaj

Reklama


Zalwe Koronowski

Tu nie chodzi o to czy wędkarze kupią zezwolenie czy nie kupią.. pieniazkow ze sprzedanych zezwoleń Pan Kaczmarek nawet nie odczuje tak naprawdę kase ma z odlowu ryb , tu dopiero sie kreci interes...Lowie nad zalewem od okolo 20 lat widzę jak zalwew niszczeje .Kiedys nad zalewem bylo bardzo dużo wędkarzy teraz malo kto jezdzi a jeśli już to po to aby rozkoszować sie pięknem tego miejsca bo na pewno nie na ryby ,ekosystem nad zalewem niszczeje mniej jest ptactwa ,turystyka przestala sie rozwijac a nawet cofa sie ,gospodarka rabunkowa Kaczmarka zniszczy ten piekny zbiornik w krotkim czasie i pozostawi zdewastowany,odbudownie tego co bylo będzie bardzo ciężko .Rybak oblawia nawet tarliska mówią w okresach ochronnych i maja na to zezwolenie ..Mam nadzieje ze ktoś wreszcie zlapie sie za glowe i coś z tym zrobi albo my wędkarze sflustrowani vos z tym zrobimy bo tak dalej być nie moze...
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Kto z kolegów łowi na zalewie koronowskim, jakie macie ostatnio wyniki, jaka metoda i w jakiej okolicy.Bo u mnie totalna porazka.Czekam na wieści.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).