Right menu

Szukaj

Reklama


Czernica czyli raj utracony

Ryszard Siejakowski

Czernica, jedna z najpiękniejszych rzek w Okręgu słupskim. Gdy mam kilka wolnych chwil staram się tam wpaść i chłonąc jej uroki. Czas i ludzie niestety zrobili swoje. To już nie jest ta Czernica sprzed kilkunastu lat. Okaleczona w przyujściowym odcinku przez bandziora "inwestora" w komitywie z jakimś urzędasem, który dał zgodę na tą pseudoinwestycję, straszy krajobrazem po bitwie. Czekam z utęsknieniem na ten dzień, gdy na dawną łąkę a dzisiaj wyeksploatowane żwirowisko, wjadą buldożery i zrekultywują ten kawałek ziemi, przywracając mu jego dawne piękno i usuwając rany zadane przez idiotę. Pokażcie na swojej stronie, co potrafi zrobić kretyn dla kilku śmierdzących srebrników, aby było to przestrogą dla nas wszystkich. Również dawnej świetności rzeki niewiele pozostało. Gross pstrąga to klasyczne podkalibrowce w przedziale 22-23 cm a po lipieniach pozostały tylko smętne niedobitki. Z dawnej świetności Czernicy i Czarnego pozostały już tylko sławne woblery z Czarnego.
Pozdrowienia dla pasjonatów i ludzi dobrej woli.
Ryszard
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Zapraszam na naszą stronę www.czarny-pstrag.pl !!! Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji o naszej pracy, rozbudowaną galerię oraz wiele innych rzeczy. Zapraszam gorąco!!!
Ps-piszcie co sądzicie o naszej pracy na naszym forum

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).