Regulamin cd.

Uwaga wniesiona przez Krzysztofa dot. punktu pierwszego jest również według mnie bardzo istotna...

Określenie "wycieczki osobiste" jest bardzo szerokie i nie precyzyjne. Może nie być rozumiane jako pomówienie, a to jest istotne.
Zapisy Regulaminu powinny być jednobrzmiące i nie dawać możliwości swobodnej i dowolnej ich interpretacji.
Treść tego punktu zaproponowałbym tak:

"Wulgarne zachowanie lub wypowiedzi mogą skutkować zablokowaniem konta użytkownika.
Podczas dyskusji staramy się o kulturalne wypowiedzi i nie nadużywamy wulgaryzmów /są one dozwolone tylko w uzasadnionych przypadkach/ i nie odnosimy się do osób, lecz do poruszanych tematów.
Niedozwolone są jakiekolwiek wycieczki osobiste, inwektywy i pomówienia skierowane w stosunku do innych osób."

Polecam taką treść tego punktu do rozważenia...

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Regulamin Forum Wędkarskiego "Rybiue Oko"

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: usuwanie wilgoci łódzkie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).