Right menu

Szukaj

Reklama


Przystań

Jadąc od G.Kalwarii na drugą stronę przed mostem zjeżdżasz w prawo,teraz będzie widać taki szary piętrowy budynek.Kiedyś należało to do PZW i ponoć była tam stanica,jak jest teraz-nie wiem.
Po drugiej stronie rzeki w Nadbrzeżu jest coś jakby porcik gdzie widziałem jakieś łódki w ilość sztuk 2.Czyje?Nie wiem.
Tam jest cóś na krztałt przystań WOPR,ale czy tego używają nie mam pojęcia.
Obawiam się jednak że Twój pomysł nie jest najlepszy.
Znam rejon w górę rzeki od G.Kalwarii pod Maciejowice
(po przeciwnej stronie niż G.K.) i tam nic takiego nie ma.
Wydaje mi się rozsądnym wyjściem zostawienie łódki u kogoś kto mieszka bezpośrednio przy wale w którejś z okolicznych wiosek i za każdym razem przeciąganie jej na wózku.
Jakbys potzrebował jakiejś info o tamtym brzegu:
krystod@wp.pl
Schowaj teksty   

Powiązane z

Hobby wodne

Nie tylko wędkowaniem człowiek żyje :)

Żeglarstwo, kajakarstwo i wszelkie inne wodne hobby

Liczba wątków: 55

Liczba listów: 257

Witam
Zastanawiam się nad zakupem motorówki. Jest jeden szkopuł - nie chce mi się jej wozić i wodować za każdym razem. Czy w porcie na Wiśle (nieopodal Góry Kalwarii) można trzymać (jakaś zamknięta i strzeżona część portu) motorówkę? Chodzi o sezon letni oczywiście. Słyszałem też o jakiejś stanicy wędkarskiej w tych okolicach. Ktoś wie, gdzie można sie dowiedzieć czegoś więcej? Może znacie jakieś takie miejsca na Wiśle (odcinek od Góry Kalwarii do np. ujścia Pilicy). Pozdrawiam, Marcin

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Odoo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).