Right menu

Szukaj

Reklama


Przystań

Darku,
w tym szarym budynku, podobno / niepotwierdzona informacja, od mojego kolegi/ mieszkają i przyjmują gości, rozrywkowe Panienki za wschodniej granicy, a w Nadbrzeżu w tym mini porcie jest stanowisko łodzi WOPR i chyba łodzi policyjnej.
Pomysł z łodzią w stodole i przewożenie jej na wózku jest bardzo dobry. Tym bardziej, że np. w Nadbrzeżu chałupy są przy samym wale, a i dojazd jest samochodem oraz przejazd z wózkiem przez wał nie sprawia problemu.

Przy okazji przepraszam z Martą za karty, ale sezon 2005, był sezonem pracy.
2 razy na Bugu, raz na Zalewie i tydzień w Krynicy.
Może w tym roku będzie lepiej. Na razie tyramy na łódź, silnik i przyczepkę pod łódź.

Pozdrawiam,
Zdzisław
Schowaj teksty   

Powiązane z

Hobby wodne

Nie tylko wędkowaniem człowiek żyje :)

Żeglarstwo, kajakarstwo i wszelkie inne wodne hobby

Liczba wątków: 55

Liczba listów: 257

Witam
Zastanawiam się nad zakupem motorówki. Jest jeden szkopuł - nie chce mi się jej wozić i wodować za każdym razem. Czy w porcie na Wiśle (nieopodal Góry Kalwarii) można trzymać (jakaś zamknięta i strzeżona część portu) motorówkę? Chodzi o sezon letni oczywiście. Słyszałem też o jakiejś stanicy wędkarskiej w tych okolicach. Ktoś wie, gdzie można sie dowiedzieć czegoś więcej? Może znacie jakieś takie miejsca na Wiśle (odcinek od Góry Kalwarii do np. ujścia Pilicy). Pozdrawiam, Marcin

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: ODOO - Open source ERP i CRM

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).