Mozna w nocy..

albo wczesnie rano, albo późno wieczorem... Akurat w czasie najlepszych brań.. Jak komus zalezy... bo watek ciekawy (mam go w ulubionych)
Schowaj teksty   

Powiązane z

Hobby wodne

Nie tylko wędkowaniem człowiek żyje :)

Żeglarstwo, kajakarstwo i wszelkie inne wodne hobby

Liczba wątków: 55

Liczba listów: 257

Proszę o Wasze opinie na temat silników do łodzi wędkarskich. Mam zamiare kupić silnik lecz szczerze powiem,że mam mętlik w głowie. Każdy z przedstwicieli określonych firm mówi ,że jego jest najlepszy. A Wy co myślicie. Zastanawiam się nad Tohatsu 2- suw 5 KM lub Yamaha 4 KM - 4-sów, ewentualnie 5 konna honda.
Mam zamiar pływać po Bugu, Zalewie Zegrzyńskim, Wiśle na łódce 3,20 i ważącej 50 kg. Dzięki z góry za opinie.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Aukcje wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).