Lepszy

Ja kupowałem w Tokarex. Wprawdzie inny, ale fachowe doradztwo.
Jedno mnie martwi. Brak twardej podłogi w obydwu wypadkach. Kiepsko to wygląda z tym usztywnieniem. Sztywna podłoga to wygoda i bezpieczeństwo, bo dodatkowo ma wierzch antypoślizgowy.
Tylko 2 komory - to też mało, ale jeżeli chcesz pływać na bajorku, a nie np. Zalewie Wiślanym, czy Zatoce Puckiej, to może wystarczy.
Ale pamiętaj, po jakimś czasie, będziesz chciał więcej i to jest normalne.
Pozdrawiam,
Zdzisław

Schowaj teksty   

Powiązane z

Hobby wodne

Nie tylko wędkowaniem człowiek żyje :)

Żeglarstwo, kajakarstwo i wszelkie inne wodne hobby

Liczba wątków: 55

Liczba listów: 258

Witam
mam krótkie i konkretne pytanie :

który lepszy ??

1. KOLIBRI K280
http://www.a..._gwarancja.html
czy
2. IVORY NAVIGATOR 290
http://alleg...igator_290.html

pozdr
pawmel

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Przygotowanie druku

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).