Right menu

Szukaj

Reklama


Ja jestem zadowolony z pontonu

Kupiłem suzuki (można obejrzeć tu: http://www.a...roducts_id=380) i jest naprawdę super. Leciutki, zwrotny i mieści się w moim punto.

pozdr,
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Hobby wodne

Nie tylko wędkowaniem człowiek żyje :)

Żeglarstwo, kajakarstwo i wszelkie inne wodne hobby

Liczba wątków: 55

Liczba listów: 257

Interesuje mnie opinia wyboru środka pływającego.Łowiska to dolnośląskie zaporówki oraz żwirownie.Co będzie lepsze (BEZPIECZNIEJSZE I WYGODNIEJSZE)do spinningu na takich akwenach? Wybór ze względów transportu mam ograniczony do pontonu i małej łódki(do 50 kg -transport na dach samochodu (łódka np. kasia mileksu).
Fajne rosyjskie pontony sprzedaje tokarex(www.pontony.net.pl)-konkretnie mam na myśli Oriona 6.Jak podają w internecie -Ponton ''Orion 6'' jest wyposażony w nadmuchiwany kil, co poprawia własności hydrodynamiczne łódki. Ponton jest pakowany w dwie torby (nadmuchiwane burty oddzielnie od twardych części), co pozwala na optymalny podział ładunku przy transporcie, a także chroni burty od możliwych uszkodzeń przy przechowywaniu.

Waga - 40(kg)
długość - 2600(mm)
szerokość - 1400(mm)
wysokość - 380(mm)
wyporność - 320(kg)
ilość komór - 3+1
ilość osób - 3
max. moc silnika - 6
Cena tego pływadła to ok 2200zł.
Dodam tylko ,że pływanie raczej na wiosłach(silnik raczej w przyszłości).

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).