Right menu

Szukaj

Reklama


Może i racja

Może i tak. Masz może lepszej jakości te fotki i jakiś adresik lub telefon do gościa. Musze się jeszcze wybrać nad Wisłę popytać ludzi.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Hobby wodne

Nie tylko wędkowaniem człowiek żyje :)

Żeglarstwo, kajakarstwo i wszelkie inne wodne hobby

Liczba wątków: 55

Liczba listów: 257

Hejka
Zastanawiam się właśnie nad zakupem drewnianej łodzi wiosłowej (silnik mile widziany) przeznaczonej do wędkarstwa jak i do takiego sobie turystycznego pływania z rodzinką. Dlatego też proszę o podpowiedź gdzie w okolicy Bydgoszczy można znaleść producenta.
Dodam, że nie interesuje mnie łódź plastikowa, ponieważ tam gdzie zamierzam ją cumować musiałbym w nej spać aby jej nie buchnęli. A propo cumowania to może znacie jakieś fajne miejsca na Zalewie Koronowskim gdzie można złowiś drapieżnika ale i posiedzieć z sześciolatkiem ze spławiczkiem a cumowanie łodzi nie będzie za dużym ryzykiem. Myślałem o cumowaniu łodzi na "wysokości" Pruszcza czyli dość wysoko na Zalewie ale słyszałem też że ciekawa jest jeszcze część Zalewu koło Samociążka czyli jezioro Białe.
Jak myślicie??
Pozdrawiam
Andrzej

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Czy interesuje Cię bezpłatny system ERP? Tu znajdziesz nieco porad na temat Instalacji i konfiguracji Odoo (OpenERP) powinny one pomóc Ci go zainstalować i przetestować na własnym serwerze.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).