Right menu

Szukaj

Reklama


silnik do lodzi

Polecam ze szczerym sercem silnik rhino be zebco 28 , sam go używałem i nigdy mnie nie zawiódł, pobór prądu jest w nim tak niewielki że bez problemu na 100 amperowy aku można opłynąć jezioro o powierzchni ponad 2000 hektarów (oczywiście nie na 5 biegu)
Polecam i pozdrawiam fisherman
Schowaj teksty   

Powiązane z

Hobby wodne

Nie tylko wędkowaniem człowiek żyje :)

Żeglarstwo, kajakarstwo i wszelkie inne wodne hobby

Liczba wątków: 55

Liczba listów: 258

Witam wszystkich
Mam dylemat w kwestii zakupu silnika do pontonu. Rozważam dwa rodzaje Minn Kota endura 30 oraz polskiej produkcji Bass210. Czy ktoś z Was drodzy forumowicze mógłby mi podpowiedzieć coś o zaletach, ewentualnie wadach któregoś z nich. Podobno silnik amerykański nie ma maxymizera który oszczędza silnik pod kątem zużycia przełącznika i energii dostarczanej z akumulatora, a polski model go posiada. Proszę o rady wędkarzy użytkowników w/w. Niekoniecznie zainteresowanych sprzedażą))

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).