Rybie Oko/Forum wędkarskie/Tematy/Mucha/Jaka jest najlepsza metoda wędkowania i dlaczego akurat mucha?/Odp: Jaka jest najlepsza metoda wędkowania i dlaczego akurat mucha? 
Odp: Jaka jest najlepsza metoda wędkowania i dlaczego akurat mucha?

Witaj Pawle
U mnie nie moglo sie zaczac inaczej jak od muszki. Co prawda pierszwa wyprawa na ryby, ktora pamietam to bylo lowienie na splawik - ale to sie nie liczy, bo za maly bylem
Ale kiedy juz w reku moglem utrzymac muchowke, koordynacja ruchow pozwalala wykonac rzut, a sily pozwlaaly na utrzymanie sie w nurcie z glebokoscia wody "do kolan" - zaczela sie prawdziwa zabawa i przygoda z muchowka Do dzis twierdze ze metode te "bardziej czuje niz wiem" Tej fascynacji nie da sie opisac, bo milosci nie da sie opisac

Pozdrawiam Zbyszek
Schowaj teksty   

Powiązane z

Mucha

Wędkarstwo muchowe

Liczba wątków: 90

Liczba listów: 398

No właśnie dlaczego akurat muszkarstwo a nie łowienie karpiowanie czy łowienie dorszy? Osobiście mnie ku muszkarstwu skłoniła chęć łowienia lipieni. Na spinning łowić go nie potrafię (złapałem do tej pory 2 sztuki na spinning) więc mucha była tą furtką która prowadziła do tego gatunku. A kiedy już podniósł się lipień do mokrej muszki to wraz z nim podniosło się i moje mniemanie o tej metodzie wędkowania. Lipień to jest kwintesencja gracji i wyrafinowanego piękna. A mucha to metoda godna tej ryby. A jak to było u was?
pozdrowienia Paweł D

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).