Right menu

Szukaj

Reklama


Akurat mucha!!!

Jak większość zaczynałem od spławika nastawie i łowienia pstrągów na Sanie, ciasto z matczynych pierogów, (co prawda żadnego nie złowiłem) Potem znajomy werbował mnie do koła i zacząłem spinningować. Kiedy to dostałem pierwszą muchówką do ręki wtedy się to zaczęło. Pierwsze pstrągi, klenie no i oczywiście lipień. Tak mnie to zafascynowało, że zacząłem sam kręcić muszki (czasem palca do haczyka) Dzisiaj już nie jest to fascynacja, lecz miłość do tej metody i do ryb. Wędkując różnymi metodami okazało się, że muszkarstwo czy to na wodach górskich, czy z łódki na nizinnych przynosi mi taką satysfakcje jak żadna inna z dotąd znanych i metod.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Mucha

Wędkarstwo muchowe

Liczba wątków: 90

Liczba listów: 398

No właśnie dlaczego akurat muszkarstwo a nie łowienie karpiowanie czy łowienie dorszy? Osobiście mnie ku muszkarstwu skłoniła chęć łowienia lipieni. Na spinning łowić go nie potrafię (złapałem do tej pory 2 sztuki na spinning) więc mucha była tą furtką która prowadziła do tego gatunku. A kiedy już podniósł się lipień do mokrej muszki to wraz z nim podniosło się i moje mniemanie o tej metodzie wędkowania. Lipień to jest kwintesencja gracji i wyrafinowanego piękna. A mucha to metoda godna tej ryby. A jak to było u was?
pozdrowienia Paweł D

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZ publish to nowoczesny i wydajny wzorzec projektowy - CMF (Content Management Framework). eZ Publish Kod źródłowy dostępny jest na zasadach nieodpłatnych licencji GNU GPL

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).