łącznik

Wszystko jest tak jak powinno być Strona z pętelką służy do montowania przyponu, natomiast ta "pusta" montowana jest na lince. Przesuń oba zaciski (te silikonowe tulejki) możliwie blisko pętelki, powiedzmy, że jest to "początek" łącznika, potem delikatnie "zmiękcz" strukturę łącznika, nie wiem jak Ci to wyjaśnić, jest on zbudowany ze splecionych włókien, kiedy je ściśniesz, jak gdybyś chciał zgnieść wzdłuż osi, to włókna rozluźnią się całość ulegnie skróceniu, ale zwiększy się średnica wewnętrzna, tam, możliwie jak najgłębiej wsuń sznur i zaciśnij włókna zaciągając je w przeciwnym kierunku niż poprzednio. Potem naciągnij silikonowe tulejki i już. Mam wrażenie, że strasznie to opisałem, ale to właściwe prosta sprawa i działa, sam używam takich łączników i działają
Pozdrawiam Paweł Rojek
PS
Czemu ciągle jestem anonim??
Schowaj teksty   

Powiązane z

Mucha

Wędkarstwo muchowe

Liczba wątków: 90

Liczba listów: 398

kupiłem łącznik linki z przyponem ,są to takie plecione z cienkiej żyłki sznurki zakończone pętelką, do której montuje sie przypon (kupiłem tonacy czarny do pływającego sznura)).Natomiast z drugiej strony łącznik jest prosty, i są dodatkowo silikonowe koszulki takie jak wentylki od roweru, tylko cienkie. Nie wiem jak to się łączy ze sznurem. Nic mi nie pasuje, albo czegoś mi nie dodali(kupiłem w komplecie).Proszę o pomoc.
pozdrawiam .
Początkujący"muszkarz"

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna Drzewo rodzinne oparta o Webtrees. Można znaleźć na niej sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).