Rybie Oko/Forum wędkarskie/Tematy/Mucha/wezly/Kiedyś też o to pytałem? Right menu


Kiedyś też o to pytałem?

Jeśli chodzi o węzły, to wszelkie odpowiedzi znajdziesz tutaj: http://www.k...knots/knots.htm
Poniżej masz namiary na stronę Corrtlanda: http://www.c...l.html#assembly tu znajdziesz info na temat sznurów. Kup sobie: "Wędkarstwo muchowe" Sikory, "Wędkarstwo muchowe" Jeleńskiego, "Sztuczne muszki" Węglarskiego - to podstawa. Wejdź na: www.namuche.pl jest tam cała masa artykułów na temat muszkarsytwa i sprzętu. Poszukaj na RO art. naszego kolegi i świetnego muszkarza Grzesia Tuńskiego, a jesli jesteś z Wrocławia, to chłopaki organizują tam warsztaty muchowe. Info znajdziesz na RO. Zapytam tylko z ciekawości: dlaczego zapytałeś o sznur DT10 Zaczynasz od łososi?

Krzysiek - Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów
http://swi.fishing.pl
http://lubelskiepstargi.eu

Schowaj teksty   

Powiązane z

Mucha

Wędkarstwo muchowe

Liczba wątków: 90

Liczba listów: 398

Szukam info. na temat wezlow loczacych linke z przyponem i linke z podkladem.
Gdzie znajde dobre zrodlo wiedzy na tematy typu:
jak dlugi przypon?
co oznacza grubosc sznura DT10?
itp. - dla poczatkujacych z flyfishing

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).