Górne menu


  Right menu

  Szukaj

  Reklama

  Ostatnie


  fotoksiążka - zgadzam się

  Zgadzam się z szanownym przedmówcą. Znalazłem już wiele zastosowań dla fotoksiążek. Kiedyś myślałem, że w ten sposób można mieć fajną pamiątkę ze ślubu, a teraz to robię fotoksiążki z wakacji, wypadów wędkarskich Fajna sprawa. I ogromną frajdę sprawia mi samodzielne projektowanie takiej fotoksiążki.

  WedkarskiKrakow.pl internetowy sklep wędkarski - wędki, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty, spławiki, odzież

  Schowaj teksty   

  Powiązane z

  Off Topic

  Tu poruszamy tematy z dziedzin nie objętych profilem portalu.

  Liczba wątków: 46

  Liczba listów: 192

  witam

  polecam wszystkim kolegom "po kiju" serwis http://fotowspomnienia.pl/. Fotoksiążki, które tworzymy, to na prawdę ciekawy sposób na zachowanie wszystkich ważnych fotografii z wycieczek, wypraw wędkarskich czy imprez rodzinnych. Z wykonanych przez siebie zdjęć własnoręcznie tworzymy projekt albumu i po kilku dniach cieszymy się przeglądaniem fotek bez konieczności szukania zdjęć na dysku komputera i patrzenia w monitor. Wystarczy pobrać darmowy program i w dowolny sposób stworzyć swoją własną fotoksiążkę.

  Początek

  Na czacie
  RSS 2.0
  E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

  Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: Żbikowski . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

  Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).