fotoksiążka - zgadzam się

Zgadzam się z szanownym przedmówcą. Znalazłem już wiele zastosowań dla fotoksiążek. Kiedyś myślałem, że w ten sposób można mieć fajną pamiątkę ze ślubu, a teraz to robię fotoksiążki z wakacji, wypadów wędkarskich Fajna sprawa. I ogromną frajdę sprawia mi samodzielne projektowanie takiej fotoksiążki.

WedkarskiKrakow.pl internetowy sklep wędkarski - wędki, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty, spławiki, odzież

Schowaj teksty   

Powiązane z

Off Topic

Tu poruszamy tematy z dziedzin nie objętych profilem portalu.

Liczba wątków: 45

Liczba listów: 191

witam

polecam wszystkim kolegom "po kiju" serwis http://fotowspomnienia.pl/. Fotoksiążki, które tworzymy, to na prawdę ciekawy sposób na zachowanie wszystkich ważnych fotografii z wycieczek, wypraw wędkarskich czy imprez rodzinnych. Z wykonanych przez siebie zdjęć własnoręcznie tworzymy projekt albumu i po kilku dniach cieszymy się przeglądaniem fotek bez konieczności szukania zdjęć na dysku komputera i patrzenia w monitor. Wystarczy pobrać darmowy program i w dowolny sposób stworzyć swoją własną fotoksiążkę.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Odzież strażacka Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).