Right menu


Nie nadużywaj.......

Ryszard Siejakowski

Jak dziewczyna zaczęła śpiewać myślałem, że to będzie o nadużywaniu stanowisk w PZW celem osiągnięcia korzyści materialnych przez milicjanta i jego kamaryle a Wy Tomeczku o miłości. Fajna muzyczka aby się wyluzować. Nie będę życzyć sukcesu aby nie zapeszyć ale niech się Wam darzy
Milicjant paszoł won.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Off Topic

Tu poruszamy tematy z dziedzin nie objętych profilem portalu.

Liczba wątków: 46

Liczba listów: 193

Tomasz Płonka

Niektórzy z kolegów wiedzą że odłozyłem wędki, wróciłem do instrumentu
Nasza 1 płyta z muzyką reggae ukaże się 11 sierpnia podczas Ostróda Reggae Festiwal. Jeden utwór w wersji "demo" (jeszcze przed mixem i masteringiem) można posłuchać na profilu zespołu:
www.myspace.com/jahooband
A 11 sierpnia przy ostródzkim molo ok 20 kto się zmęczy bezproduktywnym gapieniem w spławik nad mazurskim jeziorem, niech wbija na koncert.
Pozdrawiam
T.P.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki i metki odzieżowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).