Right menu


Powiedz, co Ty mozesz dać portalowi.

Ryszard Siejakowski

Portal żyje, gdy są na nim ludzie, zainteresowani portalem. Jest proste przełożenie, jacy ludzie taki portal. W Polsce nastała moda na łatwiznę. Nie tylko na RO. Łatwizna nas otacza zewsząd. Podobnie jak głupota. Większości tzw ludziom łatwo przychodzi krytykować. Ot taka cecha narodowa. Powszechne malkontenctwo. Dawno temu, bo minęło już pól wieku, pewien Prezydent Stanów Zjednoczonych znany pod inicjałami JFK, wypowiedział słynne zdanie. Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie. Zadaj sobie pytanie co Ty, możesz zrobić dla swego kraju. Parafrazując tą wypowiedź, zadaj sobie pytanie, co Ty zrobiłes dla RO aby było inne? Zachowujesz się jak pewien znany nieudacznik, który pięć lat temu. oddał dobrowolnie władzę i podał swój Rząd do dymisji aby uratowac 65 mln subwencji z kasy państwowej na rzecz swej partii a dzisiaj ma pretensje do całego świata, że przegrywa z kretesem kolejne wybory. A przecież po sześciu kolejnych porażkach, powinien się niezguła do tego co najmniej przyzwyczaić.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Off Topic

Tu poruszamy tematy z dziedzin nie objętych profilem portalu.

Liczba wątków: 46

Liczba listów: 193

No i zdechło a w zasadzie zostało, przez paru nawiedzonych kolesi, zaduszone, to całkiem kiedyś fajne miejsce w sieci. Te kilkanaście wpisów rocznie na forum to troszkę mało na reanimację. Trochę żal ale to było do przewidzenia.
Pozdrawiam Fido.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Forum

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).