Right menu


Czytelność

Dariusz Żbikowski

Co to znaczy "jak na innych"?

1. Być może nie zauważasz mechanizmu "Pokaż testy" i "Schowaj testy"
2. Nie ma w sieci silniejszego forum niż to jeśi chodzi o mechanizmy wyszukiwania!!!
3. Forum ma struktuę "grup dyskusyjnych" tj drzewiastą (uwzględnia odpowiedzi do odpowiedzi) - to może spawia Ci problem. Takiego mechanizmu również nie ma gdziekolwiej indziej.
Czy to wada czy zaleta, kwestia subiektywna?

PS. Oprogramowanie pochodzi z dość dawnych lat, pewniakiem wymaga unowocześnienia, to wiem.

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Off Topic

Tu poruszamy tematy z dziedzin nie objętych profilem portalu.

Liczba wątków: 46

Liczba listów: 192

No i zdechło a w zasadzie zostało, przez paru nawiedzonych kolesi, zaduszone, to całkiem kiedyś fajne miejsce w sieci. Te kilkanaście wpisów rocznie na forum to troszkę mało na reanimację. Trochę żal ale to było do przewidzenia.
Pozdrawiam Fido.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).