Right menu

Szukaj

Reklama


Kij

Wojciech Łęcki

Trochę pobieznie opisałeś problem. Z tanich średniej klasy wędęk do męczenia z opadu zobacz serie Dragona i Jaxona. Modele które widziałem na targach są całkiem przyzwoite. Jesli droższe wędki to musisz pogrzebać u innych firm ale Dragony polecam, mimo ,że do tak ciężkich gumek osobiście tyram Jaxona
WŁW

Lecek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

spinerek wklejanke do łowienia z opadu. Mianowicie połamał mi się ostatnio mój mistrall8-35gr wyrzut, musze sobie sprawić nowy kijek. Czy może ktoś polecić kijek, którym lowi w rzece (wklejanke oczywiście), żeby był w przystępnej cenie (wklejanke oczywiście), z ciężarem wyrzutowym do 40gr, z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam kolegów

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Przygotowanie druku Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).