Right menu


A może...

Ryszard Siejakowski

...jednak jeszcze teraz? Masz w odwodzie, w odległości około 60-70 kilometrów, najpiękniejszą rzekę w Europie, Drawę. Tam jest jeszcze troche pstrąga, ale trzeba go wychodzić. Polecam odcinek parkowy, czyli teren Parku Narodowego. Do 15 marca można łowić, potem niestety jest zakaz aż do końca czerwca. Licencje dzienną można kupić po drodze w Głusku, w informacj turystycznej. W zeszłym roku kosztowało to 11 zeta na dzień. Ciekawy jest odcinek w okolicy pola biwakowego w Sitnicy. Zarówno w góre od pola biwakowego jak i w dół. I koniecznie weź aparat fotograficzny. Takich widoków nie zobaczysz tak prędko.
Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Witam wszystkich, mam takie pytanko: gdzie można pospinningować za pstrągiem w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego??Nigdy nie chodzilem za pstrągiem więc prosze polećcie mi jakas w miarę rybną wode, żebym sie zawczasu nie znichecił...pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Blog o CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).