Right menu

Szukaj

Reklama


petycja

Panowie bardzo dobra inicjatywa

http://zzsklep.pl - artykuły wędkarskie

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Witam,

przesyłam link do strony internetowej z petycjami. W Imieniu Krakowskiego Klubu Głowatka napisaliśmy petycję do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi popierającą plany uznania głowacicy za gatunek rodzimy. To sprawa ogromnie ważna wręcz decydujaca o przyszłosci głowacicy w naszych rzekach.
Prosimy o wysłanie poparcia.

http://www.p...ycja/8384/g%C5%
81owacica_gatunkiem_rodzimym.html

Pamietajcie o odesłaniu do operatora strony "zwrotki" którą otrzymacie wysyłajac głos.
Wiecej informacji na naszej stronie www.hucho-hucho.org w "Aktualności". Powiadomcie znajomych którym przyszłośc głowacicy lezy na sercu.

Pozdrawiam

Wojtek Łopatka

V-ce Prezes KKG

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).