Lkier do woblerów.

Też używam DOMALUX. Niestety rozpuszcza on niektóre farby (np. akrylowe modelarskie) a niektóre "warzy" - np sprey'e z OBI. Wyjściem na to jest przed pomalowaniem DOMALUX'em, pomalować lakierem bezbarwnym:
1. Akryle lakierem akrylowym - tak dobrać warstwę aby DOMALUX rozpuścił lakier bezbarwny a nie dobrał się się do malunku.
2. Spray'e - pomalować też takim samym bezbarwnym - cienką warstwę - i jak powyżej.
Uwaga: wszystkie kolejne warstwy farb i lakierów tak dobrać aby chociażby w niewielkim stopniu kolejna rozpuszczała poprzednia - unikniemy "złuszczania" się wastw po dostaniu się wody przy niewielkich uszkodzeniach pow. woblera.
DOMALUXu kładę później średnio 4 warstwy.
Powodzenia.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1800

karol laskowski

Jaki lakier na farby nitro zeby ich nie rozpuściło, lakier tego samego gatunku rozpuszcza nawet przy delikatnym nakładaniu.Najwazniejsze zeby był w miare twardy

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).