?

Moje subiektywne zdanie.
Jakąkolwiek odległościówkę byś nie kupił, to jako spinning będzie do dupy!
A im lepsza/droższa/bardziej specjalistyczna będzie ta odległościówka tym gorsza okarze się w innej metodzie. Bo konstruktorzy silą się nad parametrami by sprawdzała się w metodzie angielskiej, a nie nowoczesnym spinningu, muszkarstwie itd.
Jeśli zależy Ci tylko na długości wędziska to masz jeszcze lepszy wybór - wyczynowe "laski" do połowu na skrócony zestaw. Bez ruszania się ze stołka obłowisz łowisko kilkanaście metrów na lewo i prawo.
Wybacz mi uszczypliwość , ale pora wrócic do normalności...
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1800

Chciałbnym poprosić Was o radę, a mianowicie zależy mi na zakupie kija odległościowego z przeznaczeniem do spinningu tj. głownie malutkie woblery, blaszki etc.; czyli typowy kijek kleniowo-jaziowy na klenia jazie. Chodz mi o to na co mam zwrócić uwage przy zakupie, moze ktoś z Was wykorzystuje matchówki do tego typu spinningu. Co odgrywa kluczowo role przy wyborze, aby taki kij spełniał swoją rolę. Na rynku widziłam kije Dragon z serii team i mikado, które to firmy maja dosc ciekawy wybór odleglościówek. Prosiłbym o wszelkie spostrzezenia, które będą dla mnie cenna informacją.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: System open source ERP - innowacyjna technologia: OpenERP to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).