plecionka

Witaj, z plecionką jest tak jak z każdą nowinką jest tak jak z samochodem. Miałem ich kilka obecny ma wszystkie cuda jakie są (oczywiście w granicach rozsądku) takie jak klima , ABS , ESP, automat, inteligentne wycieraczki itd... Na początku wszyscy na mnie skoc zyli -po co ci takie????? bo chcę i już. Dodatkowo jest to Van więc koniec kłopotów z transportem gratów. Wiadomo takie auto kosztuje-trudno, a teraz do rzeczy: zamieniłem żyłki na plecionki. Żyłki dobrych firm kosztują prawie tyle samo co plecionki tylko musisz poszukać. nie da się opisać łowienia na plecionkę. Czujesz wszystko co dzieje się na drugim końcu, zależnie od metody łowienia. Zasadniczo możesz wyrzucić kije gruntowe i spiningi . Dzisiejsza technika dała nam dwa kije " PIKER i FEDER" które człkowicie zastępują tamte oczywiście nie piszę o "BACIE" . Ponieważ plecionka jest sztywna dobieram końcówkę wędki do ciężarka tak aby to ona działala jak amortyzator , no i precyzyjnie nastawiony hamulec kołowrotka. Ja osobiście nie łowię spławikówką więc nie piszę o tej metodzie. Wiem jedno że nigdy już nie będę łapał rybek na żyłki. Era końskiego ogona i leszczyny mineła . Diskawery otworzył nową epokę i kto pierwszy w tej kolejce , ten będzie szybciej u celu. Nie podaję nazwy auta ani plecionki - wiadomo dlaczego - .
Życzę TAAAAAAAAAAAAAAkiej rybki pozdrawiam Jerzy.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Witam wszystkich
Mam pytanie czy placionka jest trwalsza od żyłki (czasowo).
Zyłka w moim mniemaniu po roku a czasami wcześniej jest do wymiany tj staje się krucha i traci na wytrzymałości
Jak jest w przypadku placionki. Czy jerzeli nie nastawiam się na duże ryby, łowie z nie dużej odległości to oplaca mi się kupić plecionke, bo jerzeli mam ją wyżucić po roku to chyba nie ma sensu.
Napiszcze jakie są wasze opinie na taen temat

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Blog o CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).