Right menu

Szukaj

Reklama


duzo tego

Witam.
Praktycznie kazdy producent blankow ma w swojej ofercie wielosklady (3 i wiecej elementow), oferty znajdziesz tu jak i w kazdym innym miejscu w sieci gdzie sprzedaja kije.
Z tanszych wykonan mozna spojrzec na shimano z serii STC (shimano travel concept), inna bajka niz np St Croix czy inny Talon ale ze pieniadze za ktore sa sprzedawane "daja rade".
Tomek

tomaszek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Witam wszystkich!!
Pytanie jak w temacie czy ktoś z kolegów spotkał się lub może ma kij spiningowy 2,7m do 25 lub 30 gr ale trzy bądź cztero częściowy, jak tak to prosił bym o namiary!
Pozdrawiam wszystkich!!
Tomek

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Wszywki i metki żakardowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).