Right menu

Szukaj

Reklama


kijek

Wojciech Łęcki

Szukałem delikatnego kija na mniejsze rzeczki do swoich woblerków. http://foto....ow/(owner)/3253
Jedną z wędek którą testowałem był właśnie ten. Poręczny, rzeczywiście sprężysty. Jednak go odsprzedałem koledze. Powód? moje woblerki oraz inne, które preferuję są dość ostro pracujące mimo swego małego rozmiaru. Szczytówka ładnie pracowała jednak jak dla mnie za bardzo. mówiąc kolokwialnie wpadała w straszne drgania. Drgała jak wściekła. Poza tym miałem wrażenie ,że za bardzo. Przy dalszym wypuszczeniu woblera, przygięciu szczytówki i ciągłych grań o dużej częstotliwości, krótkie ostre zacięcie z nadgarstka robiło się za słabe i spóźnione. Moim zdaniem wklejanka jest dobra na boczny trok lub małe wirówki oraz nie za duże i nie za ciężkie woblery o spokojniejszej pracy. Czujna wędka, jednak nie do ostro pracujących przynęt. Bardziej na czuja przy płynnych podciągnięciach jak na paproszki lub coś podobnego.To moje zdanie.
Pozdrawiam WŁW

Lecek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Witam wszystkich wędkarzy.
Zastanawiam się od pewnego czasu czy da się łapać skutecznie za pomocą wklejanki na woblerki takie 2-4 cm w rzece? Posiadam wędkę Team Dragon 2.75 m 3-12gr wyrzutu. Może ktoś już próbował tej metody? Proszę o wszelkie informacje.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).